Plaukų šalinimas atliekamas unikalia pasta PANDHY’S, kurios sudėtyje yra tik cukrus (90–95 %) ir vanduo (5–10 %). Šimtmečius panaši pasta buvo naudojama Artimųjų Rytų šalyse, todėl ji dar vadinama „Kleopatros auksu“.

Kuo šis metodas skiriasi nuo plaukų šalinimo vašku:

Daug mažiau skausmingas.

Cukrinė pasta PANDHY’S nelimpa prie odos – ji netraumuojama.

Šalinant plaukus vašku, dažnai jis būna per karštas – rizikuojate nudeginti odą.

„Kleopatros auksas“ – visiškai natūralus produktas, nesukeliantis alerginės reakcijos.

PANDHY’S pasta galima šalinti įaugusius, labai trumpus plaukelius, nelaukiant, kol jie ataugs.

Cukrinė pasta PANDHY’S tepama ant odos paviršiaus prieš plauko augimo kryptį, o šalinama pirštais pagal plaukelių augimą. Toje pačioje vietoje plaukelius galima šalinti keletą kartų.

Suteikite odai malonumą – greitą, švelnų, neskausmingą nepageidaujamų plaukelių šalinimą.

pierantoni-barna_web-300x222

Depiliaciją cukraus pasta išrado vengrų ekonomistė Gertrud Borborio. 2006 metais tarptautinėje grožio parodoje, vykusioje Paryžiuje, Prancūzijoje, ši moteris gavo labai garbingą apdovanojimą už naujų laikų produktą – cukraus pastą, ir nepriekaištingą depiliavimo techniką – FlexEpil. Šis apdovanojimas – didelė garbė ne tik PANDHY’S kompanijai, bet ir visai Vengrijai.

Naujas depiliacijos cukraus pudra PANDHY’S metodas – plaukų šalinimas atliekamas unikalia pasta PANDHY’S, kurios sudėtyje yra tik cukrus (90-95 %) ir vanduo (5-10 %). Šimtmečius panaši pasta buvo naudojama Artimųjų Rytų šalyse, todėl ji dar vadinama „Kleopatros auksu“.

Kuo šis metodas skiriasi nuo plaukų šalinimo vašku:

  • • Daug mažiau skausmingas.
  • • Cukrinė pasta PANDHY’S nelimpa prie odos – ji netraumuojama.
  • • Šalinant plaukus vašku dažnai jis būna per karštas – rizikuojate nudeginti odą.
  • • „Kleopatros auksas“ – visiškai natūralus produktas nesukeliantis alerginės reakcijos.
  • • PANDHY’S pasta galima šalinti įaugusius labai trumpus plaukelius nelaukiant kol jie ataugs.

Cukrinė pasta PANDHY’S tepama ant odos paviršiaus prieš plauko augimo kryptį, o šalinama pirštais pagal plaukelių augimą. Metodas idealus tuo, kad toje pačioje vietoje plaukelius galima šalinti keletą kartų.

Suteikite odai malonumą – greitą, švelnų, neskausmingą nepageidaujamų plaukelių šalinimą.

Kodėl plaukelių šalinimas cukrumi toks ypatingas?

Pirmas iškart pastebimas pokytis yra tas, kad plaukeliai atauga plonesni ir retesni. Kiekviena procedūra klientą priartina prie tikslo atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Be to, plaukelių šalinimas cukrumi puikiai šveičia odą, detoksikuoja folikulus ir poras ir jaunina odą; visa ši papildoma nauda gaunama plaukelių šalinimo cukrumi procedūros eigoje.

Tai yra labai saugus ir švelnus produktas skirtas procedūroms bet kuriai kūno daliai, įskaitant švelnią veido odą, neatsižvelgiant į amžių, odos spalvą ar plaukelių tekstūrą. Pavyzdžiui, jei kam nors plaukuotumas ir nekelia didesnių problemų, reguliarios plaukelių šalinimo cukrumi procedūros pašalina nešvarumus ir negyvas odos ląsteles, kurios krenta į poras ir folikulus.

pasta-paveiksliukas

Depiliacija PANDHY'S cukrumi turi šiuos privalumus:

HIPOALERGIŠKAS

100% natūrali formulė – vanduo ir cukrus, sudėtyje nėra dažyklių ir cheminių priedų, sudėtis nedirgina odos, neiššaukia paraudimo po procedūros.

PATOGUS

Pakanka 2-3 мм plaukų ilgio, kad atlikt kokybišką procedūrą, taip pat pasišalina įaugę plaukai, cukrų galima tepti toje pačioje vietoje kelis kartus.

EFEKTYVUS

Didinamas tarpprocedūrinis laikas dėl plaukų pašalinimo jų augimo kryptimi anafazės periodu,šiuo atveju plauko regeneracijos stadija prailgėja.

HIGIENIŠKAS

Cukrus neleidžia bakterijoms veistis, todėl cukraus galiojimo laikas neribotas.

HIPOTERMIŠKAS

Procedūra atliekama priemonei esant kūno temperatūros, tai panaikina galimybę nudegti ar išsiplėsti venoms.

ŠVARUS

Po depiliacijos procedūros, pastos likučiai nuo odos ar rūbų yra lengvai pašalinami paprasčiausiu vandeniu, nenaudojant jokių specialių cheminių priemonių.

PRASISKVERBIMO GYLIS

Gilus prasiskverbimas į plauko folikulą, plauko apvelimas ir jo sukabinimas pašalina plauką neužlaužiant jo ir nepalieka uždegiminių reakcijų bei įaugusių plaukų.

EKONOMIŠKAS

Viso kūno depiliacijos procedūrai atlikti pakanka graikinio riešuto dydžio pastos, nereikia jokių papildomų medžiagų ar aksesuarų.

NETRAUMUOJANTIS

Atliekant depiliacijos procedūrą nepašalinamos gyvos odos ląstelės, pasta prilimpa tik prie plaukų ir juos pašalina.

EKOLOGIŠKAS

Pasta yra ant tiek natūrali ir nekenksminga, jog ją galima valgyti.